İletişim
Bize Katılın
      

 

Mesleki deneyimini, yeniliklere, ileri teknolojiye ve kadrosuna yaptığı sürekli yatırımla harmanlayan Mert Reklam, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini arttırarak sektör liderliğine ulaşma yolunda emin adımlarla ilerlerken, en büyük markalar tarafından tercih edilmektedir.

Mert Reklam, 29 yıllık sektörel birikimlerini kurumsallaştırmayı amaçlayan Mahmut ve Ali Karağaçlı tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Işıklı - ışıksız reklam panoları, ATM’ler, billboard’lar, raket panolar, totemler, fuar standları, pylon, araç giydirme ve dijital baskı işleri üreterek, ülke genelinde Açık Hava Reklamcılığı alanında çalışmaya başlamıştır.

En Yeni Üretim Teknolojileri 


Kurulduğu andan itibaren makine parkını ve ürün çeşitliliğini sürekli geliştiren firmamız, Silivri'deki 16.000 m2’lik kapalı, 6.000 m2 açık fabrikasında; DURST UV baskı sistemleri, DURST Flatbed katı zemine baskı sistemleri, HP Latex içmekan baskı sistemleri ve ARLON ürünleri ile hizmet vermektedir.

Yaratıcı tasarımcıları ve uzman teknik ekibiyle Mert Reklam, hedefine ancak doğru ürün, yüksek
  kalite, uygun fiyat, zamanında teslim ve hata düzeltme garantisi ile ulaşabileceğini bilmektedir. Markanızın gereksinimlerinin en doğru şekilde saptanmasına öncelik vermekte ve bu gereksinimleri karşılayarak ürünleri de beklentileri tatmin edecek kalitede ve mümkün olan en doğru maliyetle hazırlamaktadır.

Ürünü mutlaka söz verilen zamanda teslim ediyor ve kalitesine duyduğu güvenle, oluşabilecek her türlü aksaklık veya hatada, sorumluluğun tamamını üstlenerek sorunu en kısa sürede giderme garantisini de veriyor.

Temel Hedefi Müşteri Memnuniyeti 

Ulaştığı müşteri memnuniyeti ve yarattığı güvenle iş hacmini arttırırken, kalite ve prensiplerinden ödün vermeden hizmet sağlamayı sürdürmektedir.

Kalite düzeyini ve sürekliliğini ISO 9001, OHSAS 18001 ve 14001 Çevre Sağlığı sertifikalarıyla da belgelemiş olan Mert Reklam, tanıtım etkinliğinizi arttırmak için çalışıyor...